You are currently viewing Andraž Velkavrh igralec 3. kroga Lige NLB!
Foto: Anamarija Valentina Dajnko
  • Post category:Novice

Rokometaši mariborskega Branika so v 3. krogu Lige NLB prišli do velike zmage. V dvorani Tabor je padla ekipa Gorenja iz Velenja, po tekmi pa je sredi tedna prišla še ena nagrada.

Tokrat nagrada za posameznika. Liga NLB v tej sezoni na svojem Facebook profilu po vsakem krogu s pomočjo glasov navijačev izbere igralca kroga. V tem krogu je nagrada pripadla našemu organizatorju igre Andražu Velkavrhu, ki je velenjskim osam zabil štiri gole, navdušil pa tudi z nekaj sijajnimi podajami in predvsem z garanjem v obrambi.

 

Kot igralec kroga se počutim izvrstno. Najbolj me veseli dejstvo, da smo končno uspeli na kolena spraviti velenjske ose in z zmago tudi prebili led v novi sezoni Lige NLB,” o nagradi za igralca kroga razmišlja Velkavrh.

Hvala vsem navijačem za glasove, gremo Maribor!