Branko Bedekovič

DRUŽENJE, PRIJATELJSTVA

Si ljubitelj igre z žogo? Te zanima kolektivna igra, druženje in sklepanje novih prijateljstev? Potem se nam čim prej pridruži

STARŠI POMAGAJTE

Starši, pomagajte nam otroke spraviti iz svojih “multimedijskih brlogov” nazaj na športne površine. Skupaj dokažimo, da je Maribor sposoben ustvarjati najboljše rokometaše!

zakaj rokomet?

Rokomet je daleč najuspešnejši ekipni šport v Sloveniji. Marsikateremu otroku je že krojil usodo, najprej kot igra, druženje in primeren način preživljanja prostega časa, kasneje kot resen hobi, s honorarjem v času študija ter z možnostjo napredovanja vse do vrhunskih športnikov, zastopanja barv Slovenije in igranja v svetovno znanih klubih, s tem pa izpolnitev sanj marsikaterega otroka.

V Rokometni šoli BRANKO BEDEKOVIČ v sklopu RK Maribor Branik vas z veseljem pričakujemo. Vadnina za vse selekcije znaša 45 EUR. Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na enem izmed spodnjih kontaktov.

VASJA KOZELJ (prijava):

BRANKO BEDEKOVIČ (ostala vprašanja):