You are currently viewing Čas je za zadnjo domačo tekmo v sezoni 2020/21
Foto: Anamarija Valentina Dajnko
  • Post category:Novice

Rokometaši mariborskega Branika bodo v sredo, 26. maja, ob 19. uri odigrali zadnjo domačo tekmo v ligi NLB v tej sezoni. V goste prihaja ekipa iz Izole.

Mariborčani so v soboto drago prodali kožo Celjanom, ki so v dvorani Tabor slavili s 25:24, zaostala tekma 14. kroga z RD Butan plin Izola pa prinaša lepo priložnost za deseto zmago v sezoni. Zasedba Siniše Markote bi se z njo točkovno poravnala z osmo ekipo lige RD Urbanscape Loka.

Ekipi sta se v tej sezoni srečali v uvodnem krogu, ko je Maribor v gosteh slavil s 25:31, vijoličasti pa bodo v sredo napadali že 16. zaporedno zmago proti ekipi iz Izole.

Pri trenutno zadnji ekipi lige NLB sta v tej sezoni najbolj razpoložena Marko Nikolić (127 golov) in Vid Miklavec (110 golov).

Za napoved je poskrbel Izidor Budja: “Za zmago potrebujemo čvrsto igro v obrambi, ki nam bo zagotovila čimveč lažjih golov iz protinapadov. V napadu bomo morali igrati hitro in zaključevati iz izdelanih akcij.

Tekmo boste lahko vnovič pospremili v spletnem prenosu na Facebooku in na naši spletni strani. Gremo Maribor!