You are currently viewing Za konec sezone gostovanje v Novem mestu
  • Post category:Novice

RK Maribor Branik bo sezono 2022/23 sklenil v gosteh. V 26. krogu lige NLB nas čaka tekma z novomeško Krko.

Boj za obstanek v ligi NLB je žal že odločen, zato se ekipa v Novo mesto odpravlja brez rezultatskega pritiska. Krka bo sezono sklenila na visokem četrtem mestu, zato v obračun vstopa v vlogi favorita.

Naša ekipa se je ves teden zavzeto pripravljala na zadnjo tekmo v tej sezoni, od katere bi se rada poslovila z dobro predstavo in s točkami.

Za napoved tekme je poskrbel Jan Kovačec: “Ta konec tedna nas čaka zadnja tekma v sezoni. Pred nami je gostovanje v Novem mestu pri Krki, v tekmo pa bomo šli povsem sproščeno, saj je naš položaj na lestvici definiran že od prejšnjega tedna. Vemo, da je Krka izredno zahteven nasprotnik, a mi nimamo ničesar za izgubiti. Pri njih je težko priti do točk, zato naprošam vse naše navijače, da nas v soboto podprete še zadnjič v tej sezoni.”

Tekma s Krko je na sporedu v soboto, 27. maja, ob 18:30. Zagotovljen bo spletni prenos. Gremo Maribor!