You are currently viewing Na prvi domači tekmi v novi sezoni nasprotnik velenjske ose
Z Velenjem smo se nazadnje srečali v 18. krogu sezone 2021/22.
  • Post category:Novice

V 2. krogu lige NLB nas čaka prva domača tekma v sezoni 2022/23. V dvorano Tabor prihaja RK Gorenje Velenje.

Zasedba Zorana Jovičića je novo sezono začela s superpokalno zmago in z zmago v uvodnem krogu proti RD Riko Ribnica. Velenjčani so tudi tokrat sestavili izredno kvalitetno ekipo, zato naše navijače čaka pravi rokometni praznik.

Mariborčani so se ves teden zavzeto pripravljali na nov izziv. Najprej je sledila analiza prve tekme sezone, nato pa se je fokus hitro obrnil na novega nasprotnika.

Za napoved tekme je tokrat poskrbel Jure Hedl, ki je v Ormožu dosegel pet golov: “Najprej smo analizirali naše napake s tekme proti Ormožu, jih skušali odpraviti in nato začeli s pripravami na tekmo z Velenjem. Nasprotnika zelo dobro poznamo, naredili bomo vse, da odpravimo pomanjkljivosti v naši igri in da izkoristimo njihove slabosti.”

Tekma je na sporedu v nedeljo ob 16. uri.

Gremo Maribor!