You are currently viewing Vse boljša tekmovalna forma
dig
  • Post category:Novice

Pred rokometaši mariborskega Branika je še dobrih 10 dni priprav pred prvo tekmo nadaljevanja sezone. Do 2. februarja, ko bodo gostovali v Ribnici, bodo odigrali še kakšno pripravljalno tekmo ali dve ter tako skušali priti v čim boljšo tekmovalno formo.

Vijoličasti rokometaši so v dosedanjem pripravljalnem obdobju odigrali 4 pripravljalna srečanja z močnimi nasprotniki. Rezultat ni bil toliko v ospredju tudi zaradi nekaj težav s poškodbami igralcev,  »Z do sedaj odigranimi pripravljalnimi tekmami sem zadovoljen. Pozna se nam, da imamo zaradi nekaj poškodb malo ožji kader in, da smo v fazi priprav. Iz tekme v tekmo se vidi vedno boljša tekmovalna pripravljenost. Morda smo na turnirju v Škofji Loki igrali malo bolj zadržano oz. nismo bili najbolj tekmovalno razpoloženi, a so fantje kljub vsemu dali vse od sebe. Moram reči, da so vsi igralci motivirani, dobro delajo na treningih, se trudijo in verjamem, da bomo nadaljevanje sezone pričakali dobro pripravljeni.« meni mariborski strateg Marko Šibila, ki mu je v zadnjih dneh na razpolago tudi novinec Goran Bogunović, »Gre za izkušenega igralca, ki zna igrati. Zaradi neuigranosti z moštvom še njegov učinek ni takšen kot bi moral biti oz. še ni takšen kakršnega je sposoben. Verjamem pa, da bo iz tedna v teden prihajalo do vse boljše sinergije med njim in ekip ter bo zagotovo dodana vrednost naši igripravi Šibila in dodaja, da bo bodo teh dveh tednih nadaljevali z začrtanim programom. Odigrali še bodo nekaj tekem in se tako skušali čim bolje uigrati ter dvigniti tekmovalno pripravljenost na najvišji možen nivo.