You are currently viewing IZREDNO OBVESTILO – Škofjeločani v sredo niso spoštovali pravil
  • Post category:Novice

Sredina tekma z RD Urbanscape Loka še ni “uradno” končana. Z žalostjo smo ugotovili, da se Škofjeločani niso držali pravil, saj sta na včerajšnji tekmi igrala igralca, ki nista opravila testiranja na COVID-19.

Gre za veliko kršitev pravil, ki smo jih klubi Lige NLB sprejeli na 13. izredni seji združenja Lige NLB. Takšne nepravilnosti sicer neradi izpostavljamo, a pravila morajo biti enaka za vse. Še posebej v času epidemije moramo biti vsi 100-odstotno odgovorni, saj z neupoštevanjem pravil ogrožamo življenja igralcev in tudi njihovih družin.

Pri RK Maribor Branik smo že včeraj opozorili na nespoštovanje pravil s strani RD Urbanscape Loka. Pred začetkom tekme je na nepravilnosti opozoril naš trener Siniša Markota, a so vsi njegova opozorila ignorirali.

Klub je vložil pritožbo in pričakuje, da se bo tekma končala v korist RK Maribor Branik, saj je v pravilih jasno zavedeno, da ekipa, ki ni v popolnosti opravila testiranja na COVID-19, izgubi tekmo.