You are currently viewing Mariborska vrata bo v novi sezoni branil Gregor Lorger
  • Post category:Novice

Vodstvo RK Maribor Branik se je dogovorilo za sodelovanje z izkušenim vratarjem in s tem dopolnilo ekipo za sezono 2019/2020. V dvorano Tabor se seli Gregor Lorger.

38-letni Lorger, ki ima tudi izkušnje z reprezentančnim rokometom, bo tako znova branil v slovenskem državnem prvenstvu, od katerega se je poslovil že leta 2006, ko je Celje zamenjal za španski Valladolid.

205 centimetrov visoki vratar ima ogromno mednarodnih izkušenj, ki jih je nabiral v Španiji, Nemčiji, Katarju in na Madžarskem ter Hrvaškem, z njimi pa bo zelo pomagal mladi in nadarjeni ekipi Maribora.

Izjava Gregor Lorger: “Ob klicu športnega direktorja Branka Bedekoviča, ki mi je predstavil klubsko vizijo za naslednjo sezono, smo se hitro dogovorili za skupno zgodbo. Prepričan sem, da bo sodelovanje uspešno. Upam, da bom mladi ekipi s svojimi izkušnjami pomagal in da bomo dobro sodelovali. Sam sem mlad po srcu, zato mislim, da z vključevanjem v ekipo ne bo težav.