You are currently viewing V soboto gostujemo v Novem mestu
Foto: Anamarija Valentina Dajnko
  • Post category:Novice

Rokometaše mariborskega Branika v soboto čaka gostovanje pri zadnjeuvrščeni ekipi lige NLB MRK Krka.

Gre za tekmo 24. kroga, varovanci Siniše Markote pa bodo zaradi težav z okužbami s koronavirusom v Novo mesto odpotovali zelo oslabljeni.

Krka je po 22 odigranih tekmah pri 9 točkah in za 12. Ljubljano zaostaja za vsega točko. Varovanci Mirka Skoka v tem koledarskem letu še niso okusili slasti zmage, na sobotni tekmi pa bodo izredno motivirani.

Ekipi sta se v tej sezoni srečali 3. marca, ko je Krka v dvorani Tabor prišla do točke v zadnjem napadu na tekmi (22:22).

Za napoved je poskrbel vratar Mark Ferjan: “Proti Krki bi radi zadržali nivo igre iz zadnjih krogov, kar pa bo zaradi težav preteklega konca tedna težko. Ključna bosta borbenost v obrambi in zbranost v napadu. Vsekakor pa pričakujemo težko tekmo.

Tekma je na sporedu v soboto, 15. maja, ob 18. uri. Tudi tokrat bo poskrbljeno za spletni prenos.