You are currently viewing Boj za točke tokrat v Škofji Loki
  • Post category:Novice

V 7. krogu lige NLB bo RK Maribor Branik gostoval pri RD Urbanscape Loka. Tekma je na sporedu v soboto, 5. novembra, ob 18. uri.

Gre za obračun s sedmo ekipo lige NLB, ki je po šestih tekmah pri šestih točkah. Zasedba Gregorja Cvijiča igra hiter in agresiven rokomet, v napadu pa ima kar nekaj kakovostnih posameznikov. Ob izkušenemu Darku Cingesarju in Matevžu ter Aljažu Jesenku je v tej sezoni zaenkrat izjemno razpoložen prvi strelec škofjeloške zasedbe Mark Batagelj (23 golov).

Varovanci Luke Žvižeja so se med tednom osredotočili nase in odpravljali napake v igri, ki jih je bilo v zadnjih tednih preveč. Ekipa je zavzeto trenirala, v Škofjo Loko pa se bo podala z jasnim ciljem – boj za nove točke v državnem prvenstvu.

Za napoved tekme je poskrbel Matic Košec: “Čez teden smo dobro analizirali nasprotnika in se nanj pripravili. Delali smo tudi na odpravljanju lastnih napak v igri, ki jih bo moralo biti v soboto čim manj. Z borbo bomo naredili vse, da se domov vrnemo s točkami.”

Tekmo si boste lahko ogledali v spletnem prenosu. Gremo Maribor!