You are currently viewing Dobra novica – sezono bomo začeli z navijači na tribunah!
  • Post category:Novice

Bliža se začetek nove sezone Lige NLB, ki bo drugačna, kot so bile vse sezone doslej.

Zaradi pandemije virusa COVID-19 bomo morali tudi pri organizaciji tekem sprejeti številne spremembe, nas pa veseli dejstvo, da je NIJZ ugodil naši vlogi, kar pomeni, da nas boste lahko tudi v sezoni 2020/2021 podpirali s tribun.

NIJZ je dal zeleno luč za 300 gledalcev v dvorani Tabor, jasno pa bomo morali vsi upoštevati predpisane ukrepe (nošenje mask za gledalce na tekmah, varnostna razdalja, higiena rok….).

Nova sezona Lige NLB se začne 5. septembra, Mariborčani pa bodo v uvodnih krogih gostovali na Primorskem. V prvem krogu jih čaka obračun z Izolo, v drugem pa s Koprom. Prva domača tekma je na sporedu v 3. krogu (19. september), ko bomo v dvorani Tabor pospremili štajersko ljubljanski derbi (RK Maribor Branik – MRK Ljubljana).

Gremo Maribor!