You are currently viewing Ob Medvedu na levem krilu še Marušič
  • Post category:Novice

Potem, ko je pred dnevi sodelovanje z RK Maribor Branik sklenil Niko Medved bo mo »družbo« na levem krilu delal mladi nadarjeni Tine Marušič.

V letošnji sezoni bo levo krilo mariborskega Branika povsem slovenjegraško obarvano. Po Medvedu bo namreč na tej poziciji igral še en Slovenjgradčan in otrok velenjskega Gorenja Tine Marušič. 24-letnik je zaigral za vse starostne kategorije Gorenja, tudi pri članih, nato pa ga je pot vodila v Moškanjce-Gorišnico, Sviš in ljubljanski Slovan, kjer je prebil zadnje tri sezone. Nekdanji mladinski reprezentant je z dobrimi predstavami v lanski sezoni in 164-mi zadetki pritegnil pozornost Mariborčanov. Potem, ko z Davidov Bogadijem niso našli skupnega jezika in kateremu se za ves trud ter dobre predstave v vijoličastem dresu zahvaljujejo, so sodelovanje sklenili z mladim Marušičem. »Zelo sem bil vesel klica iz Maribora. Za mano je dobra sezona v Slovanu in menim, da je bil to tudi glavni razlog za sklenitev sodelovanja. Želim si iti stopničko više v moji karieri in v preteklosti je bilo v Mariboru kar nekaj vrhunskih kril, ki sedaj igrajo v velikih evropskih klubih. To je pokazatelj, da se v Mariboru odlično dela in da so dobri pogoji za delo. Menim, da sem storil pravo potezo in sedaj je na meni da s trudom in dobro igro upravičim željo po sodelovanju. Ogrodje ekipe je ostalo, veliko je kakovostnih igralcev in menim, da ne bo večjih težav z uigravanjem. Želim si in verjamem, da je to tudi cilj vodstva RK Maribor Branik, da se z dobrimi predstavami uvrstimo v ligo za prvaka.« je dejal novinec v vijoličastem Tine Marušič.