You are currently viewing Pred prvo domačo tekmo v novi sezoni na voljo sezonske karte
  • Post category:Novice

V soboto, 19. septembra, bodo rokometaši mariborskega Branika odigrali prvo domačo tekmo v sezoni 2020/2021.

Mariborčani so Ligo NLB začeli z zmago in porazom, v obeh primerih pa so gostovali na Obali. 3. krog Lige NLB prinaša prvo domačo tekmo, ob tem pa tudi prvo priložnost, da se na tribune vrnejo naši navijači.

Kot smo sporočili že pred začetkom sezone, smo s strani NIJZ prejeli dovoljenje, da si naše tekmo v živo ogleda 300 gledalcev, ki bodo morali upoštevati vse varnostne predpise (uporaba maske, upoštevanje razadlje in razkuževanje rok).

Fantje bodo v novi sezoni potrebovali vašo podporo, klub pa je za vse zveste navijače pripravil super ponudbo. Pred sobotno tekmo z MRK Ljubljana si boste lahko vsi zagotovili sezonsko vstopnico, ki vam bo za 25 evrov omogočala ogled domačih tekem vijoličastih bojevnikov.

Se vidimo v dvorani Tabor, gremo Maribor!