You are currently viewing Premora je konec, v petek gostujemo v Celju
Foto: Dajnko Photography
  • Post category:Novice

Po kratkem premoru vstopamo v finiš sezone lige NLB. Pred nami so še tri tekme, v 24. krogu nas čaka gostovanje pri RK Celje Pivovarna Laško.

Vodilna ekipa slovenske lige je med premorom osvojila tudi pokal, v državnem prvenstvu pa prav tako z velikimi koraki hiti proti naslovu. Varovanci Alema Toskića so na 23 tekmah vpisali 22 zmag in le enkrat izgubili. V ligi NLB je za Celje največ golov dosegel Tim Cokan (97 golov), veliko nevarnost pa jasno predstavljajo še Aleks Vlah, Gal Marguč in preostali igralci.

Luka Žvižej je svojo ekipo med premorom dobro pripravil na zaključne izzive in na boj za obstanek. Za napoved tekme s Celjem je poskrbel Denis Strašek: “Jutri nas čaka težko gostovanje v Celju. Vsi vemo za kakšno ekipo gre. Pokalni premor smo z ekipo izkoristili za malce počitka in temeljito pripravo na jutrišnjega tekmeca. Kot vsako tekmo je naš cilj dati vse od sebe in se držati navodil trenerja. Z ekipo smo zelo motivirani in obljubljamo borbo za vsako žogo.”

Tekma je na sporedu v petek, 12. maja, ob 19. uri. Gremo Maribor!