You are currently viewing Prisilni premor zaradi okužb v članski ekipi
Foto: Anamarija Valentina Dajnko
  • Post category:Novice

Članska ekipa RK Maribor Branik je zaradi potrjenih okužb s koronavirusom vsaj do petka v izolaciji.

Okužbe so že prejšnji teden nakazali hitri testi pred obračunom z RK Gorenje Velenje. Vodstvo kluba je nato hitro in odgovorno odreagiralo ter igralce poslalo na PCR testiranje, ki je potrdilo okužbe.

Ekipi je bila odrejena 10-dnevna izolacija, v času katere odpadejo skupni treningi. Posledično bodo vijoličasti dva zaporedna tedna brez tekme, če ne bo dodatnih zapletov, pa bomo v tem koledarskem letu kljub vsemu odigrali še eno tekmo.

Zaenkrat je potrjen termin obračuna z RK Trimo Trebnje. Obračun v Trebnjem je na sporedu 22. decembra ob 18.30.

Ostanite zdravi, upoštevajte vsa priporočila in ukrepe. Gremo Maribor!