You are currently viewing V 2. krogu Pokala Slovenije se bomo pomerili z ekipo RD Moškanjci – Gorišnica
  • Post category:Novice

V torek je v prostorih Rokometne zveze Slovenija potekal žreb pred 2. krogom Pokala Slovenije za člane, ki bo postregel s kar nekaj zanimivimi obračuni.

Maribor se bo v 2. krogu pomeril z RD Moškanjci – Gorišnica, predviden termin tekem pa je 18. december.

Ples kroglic je odločil, da se bosta že na drugi stopnički slovenskega rokometnega pokalnega tekmovanja srečali zasedbi RK Celje Pivovarna Laško in RD Riko Ribnica, ki trenutno krojita sam vrh Lige NLB. Obračuna klubov iz elitne slovenske lige bodo v 2. krogu navijači spremljali tudi v Dobovi, kamor bo prišla zasedba iz Škofje Loke, ter v Trebnjem, kjer bodo gostovali Ormožani.

V žreb se je sicer podalo 29 članskih moštev, ki se jim bodo naknadno pridružili še trije zmagovalci prvega kroga pokalnega tekmovanja. V njem se bodo 4. decembra za napredovanje merili RK Škerjanc Jadran Hrpelje-Kozina in RK Sviš Ivančna Gorica, RK Črnomelj in RD Butan Plin Izola ter RK Brežice in ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak.