You are currently viewing V petek nas čaka zahtevno gostovanje v Ribnici
  • Post category:Foto / Novice

Naslednji izziv v ligi NLB predstavlja RD Riko Ribnica. Obračun 9. kroga je na sporedu v petek ob 19. uri.

Ekipa Luke Žvižeja se na težko gostovanje podaja odločena, da naredi vse, da prekine niz slabih rezultatov. Tekma ponuja novo priložnost za dokazovanje in točke v ligi NLB.

Ribnica je v tej sezoni v dobri formi. S tekmo manj od konkurentov zaseda 4. mesto, na sedmih tekmah pa je kar šestkrat slavila in doživela vsega en poraz. V napadu suhorobarjev so najbolj razpoloženi Ivan Laljek (33 golov), Leon Ljevar (32 golov) in Gašper Hrastnik (30golov).

Za napoved tekme je tokrat poskrbel kapetan, Tadej Sok: “Pred nami je zahtevno gostovanje v Ribnici. Treninge smo izkoristili za odpravljanje napak v igri in za pripravo na nasprotnika. Naredili bomo vse, da se prikažemo v boljši luči.”