You are currently viewing V soboto gostujemo pri RK Dobova
Dajnko Photography
  • Post category:Novice

Liga NLB se nadaljuje, RK Maribor pa bo ta konec tedna odigral zaostalo tekmo 5. kroga z RK Dobova.

Varovanci Luke Žvižeja so se ves teden zavzeto pripravljali na nov izziv v državnem prvenstvu. V Dobovo se odpravljamo po drugo zmago v sezoni, za izpolnitev cilja pa bo potrebno odigrati zbrano in se ves čas držati načrta, ki ga je pripravil glavni trener.

Dobova je v tej sezoni pri eni zmagi in štirih porazih, kar zadostuje za 13. mesto. V zasedbi Damjana Radanovića so v napadu najnevarnejši Ignjat Nešić (28 golov), Željko Sukić (22 golov) in Nik Rantah (20 golov).

O pripravi na novo tekmo v sezoni 2022/23 se je tokrat razgovoril naš krožni napadalec Leon Gregorič: “Proti Trimu nam ni steklo po naših željah. Morali bi odigrati bolj čvrsto tekmo, predvsem smo bili medli v obrambi. Za ta teden smo si zadali višje cilje in se dogovorili, da bomo na treningih delali še bolj zavzeto in da bomo naredili še več, da v soboto pade Dobova.”

Tekma z RK Dobova je na sporedu v soboto, 29. oktobra, ob 19. uri. Zagotovljen bo spletni prenos. Gremo Maribor!