You are currently viewing V sredo v gosteh proti RK Krško
  • Post category:Foto / Novice

Po petkovem napetem gostovanju v Ribnici, ki se je končalo z remijem, nas v sredo čaka še eno gostovanje v Krškem.

Sredin obračun ponuja možnost, da si ekipa Maribora pribori pomembne točke v ligi. Trener, Luka Žvižej, je že proti Ivančni Gorici dejal, da morajo igralci samo še prenesti vso znanje in taktike iz treningov na igrišče. Nekaj so že pokazali proti neugodni Ribnici, zdaj pa imajo odlično priložnost, da se povzdignejo v nadaljno sezono.

Krško za enkrat v prvenstvu še ni uknižilo zmage in je na zadnjem mestu lestvice. Obramba Maribora bo morala paziti na osrednjega napadalca, Marka Stintića, ki je do zdaj na 8 tekmah dosegel 44 zadetkov in je najboljši strelec Krške ekipe. Z zmago se lahko Mariborčani odcepijo od dna lestvice.

Za napoved je poskrbel vratar, Denis Strašek: “Točka v Ribnici nam je zagotovo dala nov zagon in motivacijo pred jutrišnjim težkim gostovanjem v Krškem. Vsi vemo kaj nam ta tekma prinaša in mislim da s pravim pristopom in borbo lahko pridemo do novih dveh točk.”

Tekma je na sporedu v sredo, 23. 11. ob 19.30. Gremo Maribor!