You are currently viewing Na vroče gostovanje v Trebnje
  • Post category:Novice

Uvod v 18. krog Lige NLB prinaša zanimiv obračun med rokometaši trebanjskega Trima in mariborskega Branika.

Pet krogov pred koncem rednega dela državnega prvenstva je boj za končnico za prvaka povsem odprt. Če so prva tri mesta rezervirana za Celje, Ribnico in Velenje pa za preostala tri mesta konkurira kar 5 moštev, ki so v razmahu smo treh točk. In prav trenutno četrti Maribor in osmo Trebnje se bosta pomerila že v petek zvečer. »V Trebnjem je vroč teren, ki bo še toliko bolj segret zaradi njihove zmage nad Celjem. Borijo se za uvrstitev med prvih 6 moštev ter s tem končnico za prvaka in čaka nas temu primerno zahtevno srečanje. Toda ne glede na sobotni nesrečen poraz proti Gorenju vem, da bomo naredili vse za osvojitev obeh točk. Če bo pristop pravi in če bomo pokazali to kar znamo že od prve minute srečanja, se lahko nadejamo uspehu.« je dejal 24-letni Tine Marušič, ki se vrača po eno mesečni odsotnosti z igrišč, »Ta zadnji mesec je bil kar mučen zame. Prvo, ker za to bolezen, ki sem jo preboleval ni nobenega zdravila in drugo, ker sem moral soigralce spremljati s tribun. Ampak to je sedaj za mano in pripravljen sem, da s svojim deležem pripomorem ekipi do novih uspehov.« je zaključil Marušič.

Srečanje med RK Trimo Trebnje in RK Maribor Branik se bo v petek 15. februarja v Športni dvorani OŠ Trebnje pričelo ob 19. uri.