You are currently viewing V soboto nas čaka novo pomembno gostovanje
Dajnko Photography
  • Post category:Novice

V 21. krogu lige NLB se RK Maribor Branik podaja na gostovanje k ekipi RK SVIŠ Ivančna Gorica.

Gre za obračun z 10. ekipo državnega prvenstva, ki ima pred nami šest točk naskoka. V boju za obstanek bo v preostanku sezone vsaka tekma izrazito pomembna in vsaka točka zlata vredna.

Zasedba Luke Žvižeja je teden izkoristila za pripravo na nasprotnika in za odpravljanje napak v lastni igri. Proti SVIŠ-u, ki je v tej sezoni ob 11 porazih vpisal štiri zmage in pet remijev, bo zelo pomembna zbranost od 1. do zadnje minute.

V napadu tokratnega nasprotnika so najnevarnejši Marko Marojević (20 tekem in 85 golov), Denis Zavodnik (20 tekem in 76 golov) ter Andraž Justin (19 tekem in 71 golov).

Za napoved tekme je poskrbel Matic Košec: “V soboto nas čaka težko gostovanje. Čez teden smo dobro analizirali nasprotnika in se nanj pripravili. Delali smo tudi na odpravljanju lastnih napak, ki jih bo moralo biti v soboto čim manj. Z borbo bomo naredili vse, da se domov vrnemo s točkami.”

Obračun je na sporedu v soboto, 8. aprila, ob 19. uri. Zagotovljen bo spletni prenos. Gremo Maribor!