You are currently viewing Zunanjo vrsto bo v novi sezoni okrepil Tilen Grobelnik
Foto: RK Maribor Branik
  • Post category:Novice

RK Maribor Branik predstavlja prvo okrepitev za sezono 2022/23. V štajersko prestolnico se seli Tilen Grobelnik.

22-letnik je v zadnjih treh sezonah nosil dres Slovenj Gradca in nase opozarjal z dobrimi igrami. Produkt velenjske akademije se najbolje znajde na položaju srednjega zunanjega, v članskem rokometu pa je v dresu Velenja debitiral že v sezoni 2017/18, ko je na tekmi 1/16 finala Pokala Slovenije dosegel tudi dva zadetka.

V zadnjih treh sezonah se je v dresu Slovenj Gradca podpisal pod 94 prvoligaških zadetkov, v Mariboru pa bo dobil priložnost, da svojo igro dvigne na še višjo raven.

Grobelnik, ki se je z Mariborom dogovoril za enoletno sodelovanje, je ob prestopu v štajersko prestolnico povedal: »Vesel sem da bom lahko naslednjo sezono zaigral za ekipo Maribora. Veselim se ponovnega snidenja s fanti, ki jih že poznam, ob tem pa se veselim tudi vseh novih spoznanstev. Želim pa si, da bomo kot ekipa napredovali ter dosegali željene rezultate, ki si jih bo vodstvo zastavilo na začetku sezone.«